Sepete Eklendi

Başarılı

Giriş Yap veya Üye Ol
0 Sepet
yerli uretim

Sipariş Takip

Türkiye'nin İlk Bor Katkılı Sıvı Temizlik Ürünleri İle Tanışın!

Sıkça Sorulan Sorular

Müşteri tarafında sıkça sorulan sorulara göre düzenlenmiştir.
İnternet mağazası için iletişim; borline@medyababa.com
Müşteri ilişkileri ekibimizin çalışma saatleri;
Haftaiçi; 09:00 - 18:30
Cumartesi; 10:00 - 18:00
Resmi tatillerde ise 12:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir

Borline, Türkiye’nin ilk 7 enzimli, bor katkili sivi konsantre çamasir deterjanidir. Yerli ve milli bir marka olan Borline kullanicilara çamasir temizliginde yeni bir deneyim sunuyor. Içeriginde bor mineralleri suda bulunan aktif oksijeni dengeleyerek suyu yumusatir ve lekelerin kolayca çikmasini saglar. 7 enzim teknolojisi ile gücü arttirilan Borline en zorlu lekelerde ön yikamasiz etkilidir.
Beyaz, siyah ve renkli tüm çamasirlarda kullanilabilen Borline, sizleri her çamasir için ayri deterjan masrafindan kurtarir. Ön yikmasiz 40-50 derecede temizlik saglayarak tasarruf etmenizi saglar.

Içeriginde petrol türevi maddeler ve fosfat kesinlikle bulunmamaktadir. Temizleyici özelligi bor mineralleri ve 7 enzim özelliginden gelmektedir.
Kimyasal içerikli deterjanlarin yani sira Borline makinanizda ve çamasirlarinizda kalinti birakmaz. Bor mineralleri makinanizdaki çeligin asinmasini önler ve makinanizin da ömrünü uzatir.

 • 7 aktif enzim
 • Bor mineralleri
 • yumusatici katkili
 • Tüm renklerde kullanilabilir
 • 40-50 derecede etkili
 • 40 yikama (1750 ml
 • Yerli ve milli marka
 • Ultra konsantre
 • Zorlu lekelerde ön yikamasiz etkili

Borline yerli ve milli bir üründür. Temizleyici gücünü içerigindeki bor mineralleri ve 7 enzim teknolojisinde alan Borline, petrol türevi maddeler ve fosfat içermez. Makinanizda ve çamasirlarinizda kalinti birakmaz. Bor minerallerinin temizleyici gücü hem çamasirlarinizi hem makinanizi korur. Çamasir makinanizin ömrünü uzatir.

 

Borline, düsük sicakliklarda ön yikamasiz temizlik saglar, faturanizda tasarruf etmenizi saglar. Beyaz, siyah ve renkliler için ortak deterjan olma özelligine sahip Borline bütçenizi düsünür. Daha az deterjanla daha fazla çamasir yikamanizi saglar. Bir paket Borline tam 40 yikamada kullanilabilir.

 

 

 1. Yerli ve milli bir ürün oldugu için
 2. Ülkemizin dogal kaynagi bor minerallerinden üretildigi için
 3. Her çamasir için ayri deterjan masrafinin önüne geçmek için
 4. 40-50 derecede temizlik saglayarak elektrik faturasinda tasarruf saglamak için
 5. Ekstra yumusatici masrafinin önüne geçmek için
 6. Daha az deterjanla daha fazla çamasir yikamak için
 7. Ön yikamasiz zorlu lekelerde etkili oldugu için
 8. 8,5 pH degerinde oldugu için

 

7 aktif enzim ve bor mineralleri 40-50 derece bile çamasirinizda etkili temizlik sagladigi için yüksek sicakliklarda yikmaniza gerek kalmaz. Içeriginde bor mineralleri suda bulunan aktif oksijeni dengeleyerek suyu yumusatir ve lekelerin kolayca çikmasini saglar. 7 enzim teknolojisi ile gücü arttirilan Borline en zorlu lekelerde ön yikamasiz etkilidir. Içeriginde petrol türevi maddeler ve fosfat içermeyen Borline, temizleme gücünü bor mineralleri ve 7 enzim teknolojisinden alir.